0

از مدال آوران دومین دوره المپیاد استعدادهای برتر تنیس تقدیر شد

به گزارش روابط عمومی هیئت تنیس تهران؛ مراسم تقدیر و تجلیل از مدال آوران رقابتهای دومین دوره المپیاد استعدادهای برتر کشور در حوزه شمال غرب با حضور گل محمدی مدیرکل در سالن همایش فردوسی برگزار شد.

در این مراسم از خانم ها فاطمه سادات زنجانی و ماندگار فرزامی و آقایان امیرعلی قوام و عرفان مظاهری که در قالب تیم تهران در مجموع موفق به کسب عنوان دوم المپیاد استعدادهای برتر تنیس کشور شده بودند، تقدیر به عمل آمد.

در جریان این مراسم که در حضور ملاجعفری و شاملو معاونان اداره کل ورزش و جوانان استان تهران، زرگر رئیس گروه توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای، نظر مشاور مدیرکل و مدیر روابط عمومی اداره کل، کاظمی رئیس حراست اداره کل، خلیلی و رحمانیون روسای کمیته برگزاری المپیاد استعدادهای برتر وزارت ورزش و جوانان، روسای حوزه های جنوب غرب و جنوب شرق، روسای هیات های ورزشی استان تهران و شمال غرب و ورزشکاران برگزار گردید، دولو رئیس کمیته برگزاری و دبیرخانه المپیاد از تلاش های گل محمدی مدیرکل و معاونین برای حضور موفق دردو دوره المپیاد قدردانی کرد و گفت: تهران دارای ظرفیت بالایی در ورزش قهرمانی است که این مهم با تلاش هیات های ورزشی و کسب مدال های رنگارنگ به نمایش درآمد. به گفته وی، سومین دوره المپیاد استعدادهای برترورزش کشور با ساختار جدید برگزار خواهد شد. گل محمدی نیز در مراسم تجلیل از مدال آوران حوزه شمال غرب گفت: هدف مدال آوری تنها در تیم نخست تهران نباید خلاصه شود و تیم توابع هم باید تقویت و به جایگاه اصلی خود برگردد. مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران، تاکید کرد: روند افتخار آفرینی ورزشکاران تهرانی باید در رشته های مدال آور و پایه دنبال شود. رئیس اداره شمال غرب هم در مراسم تقدیر از مدال آوران المپیاد گفت: وظیفه اداره شمال غرب حمایت و تشویق ورزشکاران جوانی است که برای این حوزه و استان افتخار آفرینی کرده اند. ایلکا از حمایت های مدیرکل و طرح بسیار خوبی که توسط همکاران وزارت ورزش و جوانان برای برگزاری المپیاد اجرا شد، تشکر کرد. وی افزود: شمال غرب تهران در دومین دوره استعدادهای برتر کشور با کسب ۱۰۴ مدال در ۱۶ رشته پسران و ۸ رشته دختران خوش درخشید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *