0

اطلاعیه ثبت نام کنفرانس بین المللی تنیس

فدراسیون جهانی تنیس در نظر دارد تا کنفرانس بین المللی آموزشی را به صورت آنلاین برگزار نماید.

با توجه به شرایط کنونی ( شیوع ویروس کرونا) در سطح جهان و با اعلام فدراسیون بین المللی تنیس (ITF) ، کنفرانس آموزشی سال ۲۰۲۰ مربیان از تاریخ ۱۴ لغایت ۱۶ آذر ماه سال جاری به صورت آنلاین برگزار خواهد شد.

برگزاری آنلاین این کنفرانس فرصت بسیار مناسبی خواهد بود تا مربیان و همچنین علاقمندان تنیس به آسانی و با هزینه بسیار مناسبی از جدید ترین آموزش ها و مطالب به روز تنیس جهان بهره مند شوند.در این کنفرانس مدرسین برجسته تنیس جهان از کشورهای استرالیا ، امریکا ، کانادا ، افریقای جنوبی بلژیک و….. به تدریس می پردازند.

مربیان ، بازیکنان و علاقه مندان به تنیس می توانند با مراجعه به آدرس https://www.itf-academy.com/

مراحل ثبت نام در این کنفرانس را انجام دهند.

مراحل ثبت نام به صورت تصویری در زیر توضیح داده شده است .

پس از ثبت نام در سایت طبق تصاویر بالا وارد قسمت education شده و از قسمت find course گزینه conference/webinar را انتخاب کرده و دکمه search رو کلیک می نمایید. سپس روی گزینه enroll on this course کلیک کرده تا وارد صفحه بعدی شوید . همانطور که در تصویر مشخص شده هزینه این دوره ۹٫۹۵$ می باشد که پس از کلیک بر روی گزینه enroll میتوانید به صورت آنلاین توسط کارتهای اعتباری بین المللی هزینه را پرداخت کرده و ثبت نام را تکمیل کرده .

همچنین در صورت عدم امکان پرداخت آنلاین از طریق کارت های بین المللی و به منظور همکاری و کمک به مربیان و علاقه مندان در روند ثبت نام می توانند مبلغ مذکور را حداکثر تا تاریخ ۷ آذر ماه به آقای سید امیر برقعی نماینده فدراسیون جهانی تحویل نمایند تا ثبت نام به صورت آفلاین صورت پذیرد.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *