0

متولی؛ میزبان سرپرستان هیات حوزه ها و شهرستان های استان تهران

به گزارش روابط عمومی هیات تنیس استان تهران؛ صبح امروز ۲۷ آذرماه اولین جلسه سرپرستان هیات حوزه‌های تنیس استان تهران با حضور جناب آقای متولی سرپرست محترم این هیات در محل دفتر هیات تنیس برگزار شد.

این جلسه با حضور جناب آقای حسین متولی حبیبی سرپرست محترم هیات، سرکار خانم مونا گل نبی نایب رییس محترم هیات، جناب آقای محمود انتظاری دبیر محترم هیات و همچنین آقایان مهدی بهزادپور سرپرست حوزه شمال شرق، میثم شاکری سرپرست حوزه جنوب‌شرق، امیرحسین صالحی سرپرست حوزه شمالغرب، علی اصغر آب نیکی سرپرست شهرستان ری، علی عمیم سرپرست شهرستان دماوند، حسین صفری سرپرست شهرستان رباط کریم و حسن آذرحزین از فعالان ورزش تنیس در حوزه جنوب تهران برگزار شد.

در این جلسه که حدود سه ساعت به طول انجامید موضوعات بسیاری مطرح شد و مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

متولی پس از خوش آمد گویی به سرپرستان، گفت: هیات تنیس تهران به دنبال تعامل هرچه بیشتر با حوزه‌های تنیس استان است و در همین راستا نخستین جلسه هیات با حوزه‌های تحت پوشش، پس از مدت طولانی برگزار شد.

در ادامه علی اصغر آب نیکی، بیان کرد: از زمان انتصاب من تا کنون چنین جلسه‌ای برگزار نشده بود و می‌توان این اتفاق را به فال نیک گرفت.

او افزود: شهرستان ری با توجه به جمعیت یک میلیون و چهارصد هزار نفری، ظرفیت بالایی برای توسعه ورزش دارد. تاکنون تلاش هایی برای ساخت اولین زمین تنیس شهرستان ری انجام شده ولی به دلیل ناهماهنگی‌های موجود به نتیجه نرسیده است.

حسین صفری نیز اظهار نظر کرد: در حوزه رباط کریم آشنایی محدودی با رشته تنیس وجود دارد با این حال برای کاهش هزینه های توسعه زیرساخت‌ها تلاش می کنیم.

علی عمیم با اشاره به موقعیت جغرافیایی مناسب منطقه دماوند تاکید کرد: در محدوده ما فضای کافی برای احداث چندین زمین تنیس و همچنین حمایت مسوولان وجود دارد اما کمبود منابع مالی، روند کار را با مشکل مواجه کرده است.

میثم شاکری نیز توسعه یرساخت ها را گام مثبت دانست و بر توسعه در جنبه های دیگر نیز تاکید کرد.

در پایان، حسن آذرحزین گزارشی از عملکردش در مدارس جنوب شهر تهران ارایه کرد و خواستار افزایش این نوع فعالیت ها به خصوص در مناطق محروم تر شد.

 

 

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *