0

تکرار قهرمانی صدف صادق وزیری / پرونده مسابقات بانوان با معرفی نفرات برتر بسته شد

رقابت های تنیس جام رمضان در رده بخش دختران و بانوان پایان یافت. ‌

به گزارش روابط عمومی هیئت تنیس استان تهران : با برگزارى دیدارهای فینال ردههای سنی دختران در مجموعه ورزشی آزادی تهران  ، تنیسورهای قهرمان مشخص شدند.
در فینال رده سنی زیر ۱۰ سال ، هانا سلطانی با نتیجه ( ۶) ۴-۵ ، ۲-۴ و ۴-۲ ) روژا سبک روح را شکست داد و قهرمان شد ، سلطانی در جایگاه دوم ایستاد و آرمیتی الهی پناه و انوشا غصیانی نیز مشترکا سوم شدند.
در فینال رده سنی زیر ۱۲ سال درسا چراغی با نتیجه ( ۵-۷ و ۱-۶ ) آریسا سبزه زار را از پیش رو برداشت ، آریسا سبزه زار در جایگاه دوم ایستاد و ماندگار فرزامی و بینظیر رشید فرخی مشترکا عنوان سوم مشترک را کسب کردند.
در فینال رده سنی زیر ۱۴ سال ، فاطمه سادات زنجانی با نتیجه ( ۴-۶ و ۴-۶ ) درسا چراغی را مغلوب کرد و قهرمان شد ، چراغی نائب قهرمان شد و پرنیا رکن آبادی و آریسا سبزه زار سوم شدند .
و در نهایت در رده سنی زیر ۱۶ سال ، مهتا خانلو با نتیجه ( ۳-۶ ، ۶-۴ ، ۶-۷ ) مقابل مشکات الزهراء صفی به پیروزی رسید و عنوان قهرمانی را تصاحب کرد ، صفی در جایگاه دوم ایستاد و ملینا مهرانی و رعنا بارزمان عنوان سوم مشترک را به نام خود ثبت کردند.
پیش از این و با برگزاری دیدار فینال رده سنی زیر ۱۸ سال صدف صادق وزیری صاحب عنوان قهرمانی شده بود.
همچنین این مسابقات در بخش بزرگسالان نیز برگزار شد و صدف صادق وزیری و غزاله ترکن برای کسب عنوان نخست به مصاف یکدیگر رفتند.
در پایان این دیدار ، صادق وزیری با نتیجه ۲ بر صفر حریف خود را از پیش رو برداشت تا به دومین عنوان قهرمانی خود در این رقابت ها دست پیدا کند.
به این ترتیب پس از یک هفته رقابت تنیسورها، این بازیها شب گذشته با معرفی نفرات برتر به پایان رسید.
مراسم اختتامیه بازیها با حضور مهرافزا منوچهری نائب رئیس بانوان فدراسیون ، کامیار کیمیایی دبیر فدراسیون ، فرشاد صفتی سرپرست هیئت تنیس استان تهران ، علی اصغر غمناک رئیس سازمان لیگ تنیس کشور ، محسن خداپرست دبیر سازمان لیگ ، مونا گل نبی رئیس کمیته همگانی و نائب رئیس بانوان هیئت تنیس استان تهران ،  رضا اسدی مدیر زمینهای مجموعه ورزشی آزادی ، علیرضا عبدالله زاده میر برگزاری مسابقات ، فرناز فصیحی سرمربی تیم ملی بانوان ، شهرزاد شیخ صراف سرمربی تیم ملی زیر ۱۲ سال و منوچهر کمالی برگزار شد و در پایان با اهداء جام و لوح تقدیر از نفرات برتر تقدیر شد.
این رقابت ها از ۱۵ لغایت ۲۲ خرداد ماه سال جاری در زمینهای مجموعه ورزشی آزادی برگزار شد.
یاد آور می شود: سرداوری این دوره از رقابت ها در رده سنی بر عهده شهرزاد لازم زاده و در رده سنی بزرگسالان بر عهده سحر حاج میرزایی بود.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *