0

جام قهرمانی در دستان تنیسورهای برتر ردههای سنی / انوشا شاهقلی قهرمان بخش بزرگسالان شد

به گزارش روابط عمومی هیئت تنیس استان تهران: آخرین شب رقابت های تنیس جام رمضان در ردههای سنی زیر ۱۰ الی ۱۸ سال و رده سنی بزرگسالان در بخش پسران و آقایان در زمینهای مجموعه ورزشی آزادی برگزار شد.
در پایان این مسابقات نفرات برتر معرفی شدند که در رده سنی زیر ۱۰ سال ، کاندیدا سبک روح با نتیجه ( ۱-۴ و ۱-۴) آراد سبک روح را شکست داد و قهرمان شد ، آراد سبک روح نائب قهرمان شد و محمد پاشا امیری و امیر عباس ابراهیمی مشترکا سوم شدند.
در رده سنی زیر ۱۲ سال ، امیر علی قوام با نتیجه ( ۰-۶ و ۱-۶ ) کسری رحمانی را از پیش رو برداشت و صاحب عنوان قهرمانی شد ، رحمانی در جایگاه دوم ایستاد و ایلیا جعفر و آرتین نظری عنوان سوم را به نام خود ثبت کردند.
در رده سنی زیر ۱۴ سال ، یونس طلاور با نتیجه ( ۵-۷ و ۵-۷ ) علی یزدانی  را برد و قهرمان شد ، یزدانی نایب قهرمان شد و عنوان سومی به سپهر سهرابی و ونداد غیبی رسید.
در رده سنی زیر ۱۶ سال ، آریا روغنی با نتیجه ( ۰-۶ و ۲-۶ ret ) علیرضا بهزاد پور را مغلوب کرد و قهرمان شد ، بهزاد پور عنوان دوم را کسب کرد و امید اصغری و یونس طلاور عنوان سومی را مشترکا بدست آوردند.
و در رده سنی زیر ۱۸ سال ، مسیح هژبری با نتیجه ( ۳-۶ و ۴-۶ ) آریا روغنی را برد و قهرمان شد ، روغنی در جایگاه دوم ایستاد و سینا مقیمی و محمد مهدی سهرابی نیز سوم شدند.
همچنین فینال رده سنی بزرگسالان نیز برگزار شد و در پایان ، انوشا شاهقلی با نتیجه ( ۱-۶ و ۰-۶ ) امیر حسین بادی را مغلوب کرد و عنوان نخست را به خود اختصاص داد ، بادی ناءب قهرمان شد و حسام یزدی و معین نحمدی مشترکا سوم شدند.
به این ترتیب پس از یک هفته رقابت تنیسورها، این بازیها شب گذشته با معرفی نفرات برتر به پایان رسید.
مراسم اختتامیه بازیها با حضور مهرافزا منوچهری نائب رئیس بانوان فدراسیون ، کامیار کیمیایی دبیر فدراسیون ، فرشاد صفتی سرپرست هیئت تنیس استان تهران ، علی اصغر غمناک رئیس سازمان لیگ تنیس کشور ، محسن خداپرست دبیر سازمان لیگ ، مونا گل نبی رئیس کمیته همگانی و نائب رئیس بانوان هیئت تنیس استان تهران ،  رضا اسدی مدیر زمینهای مجموعه ورزشی آزادی ، علیرضا عبدالله زاده میر برگزاری مسابقات ، فرناز فصیحی سرمربی تیم ملی بانوان ، شهرزاد شیخ صراف سرمربی تیم ملی زیر ۱۲ سال و منوچهر کمالی برگزار شد و در پایان با اهداء جام و لوح تقدیر از نفرات برتر تقدیر شد.
این رقابت ها از ۱۵ لغایت ۲۲ خرداد ماه سال جاری در زمینهای مجموعه ورزشی آزادی برگزار شد.
یاد آور می شود: سرداوری این دوره از رقابت ها در بخش بزرگسالان بر عهده محسن خداپرست و در ردههای سنی بر عهده رادین بشر داوران نشان سفید بود.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *