0

عضویت فرشاد صفتی سرپرست هیئت تنیس استان تهران در کمیته جوانان و رنکینگ فدراسیون تنیس آسیا

با حکم آنیل خانا نمایندگان کشورمان به عنوان اعضاء جدید فدراسیون تنیس آسیا منصوب شدند.

به گزارش روابط عمومی هیئت تتیس تهران : به پیشنهاد مجید شایسته رئیس فدراسیون تنیس کشورمان و با حکم آنیل خانا رئیس فدراسیون تنیس آسیا ، اعضای ایرانی کمیته های فدراسیون تنیس آسیا منصوب شدند .

بر این اساس با برگزاری جلسه سالیانه فدراسیون تنیس آسیا و مجمع انتخاباتی در کلمبو سریلانکا ، پیشنهاد و رایزنی برای کسب کرسی های آسیایی از سوی نمایندگان کشورمان مطرح و با حکم رئیس فدراسیون تنیس آسیا اعضاء ایرانی این فدراسیون مشخص و معرفی شدند.

به این ترتیب با حکم آنیل خانا ، کامیار کیمیایی به عنوان عضو کمیته تنیس با ویلچر و تنیس ساحلی به همراه رئیس این کمیته از سریلانکا و یک عضو دیگر از ژاپن ، در کمیته جوانان و رنکینگ فدراسیون تنیس آسیا نماینده قزاقستان به عنوان رئیس و فرشاد صفتی به همراه نمایندگانی از ژاپن، اندونزی، کامبوج ، عراق و کویت به عنوان عضو این کمیته معرفی و در نهایت امیر همایون صدری به عضویت کمیته داوران و مقررات فدراسیون تنیس آسیا در آمد. در این کمیته نماینده ژاپن به عنوان رئیس و نمایندگانی از هند، ژاپن، ازبکستان و چین به عنوان سایر اعضاء معرفی شدند.

همچنین پیش از این و با برگزاری جلسه سالیانه فدراسیون تنیس آسیا و مجمع انتخاباتی در کلمبو سریلانکا ، مجید شایسته رئیس فدراسیون تنیس کشورمان به عنوان عضو جدید هیئت رئیسه فدراسیون تنیس آسیا انتخاب شده بود.

یاد آور می شود: نمایندگان کشورمان از سال ۲۰۱۵ لغایت ۲۰۱۷ در کمیته های فدراسیون تنیس آسیا فعالیت خواهند نمود.

 

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *