0

فاطمه زنجانی و آرگین تارینیان جام قهرمانی را بالای سر بردند

به گزارش روابط عمومی هیئت تنیس استان تهران: آخرین روز رقابت های تور تنیس زیر ۱۴ سال آسیا در بخش دختران و پسران به میزبانی زمینهای مجموعه ورزشی آزادی برگزار شد و تنیسورها در دیدارهای فینال به مصاف یکدیگر رفتند.
در فینال بخش انقرادی پسران آرگین تارینیان با نتیجه ( ۲-۶ و ۶-۷ ) علی یزذانی را مغلوب کرد و قهرمان شد ، یزذانی در جایگاه دوم ایستاد و هازلی از مالزی و ونداد غیبی نیز مشترکا سوم شدند و در فینال بخش انفرادی دختران فاطمه زنجانی با نتیجه ( ۲-۶ و ۲-۶ ) مشکات الزهرا صفی را از پیش رو برداشت و قهرمان شد ، صفی نائب قهرمان شد . ملینا مهرانی و آریسا سبزه زار مشترکا سوم شدند.
همچنین پیش از این و با برگزاری فینال بخش دو نفره پسران زوج آریو جوادی – آرگین تارینیان با شکست ( ۴-۶ و ۲-۶ ) علی یزدانی – سامان رضائیان صاحب عنوان قهرمانی شدند. و در بخش دختران تیم دنیا عامری- فاطمه سادات زنجانی با نتیجه ( ۴-۶ و ۳-۶ ) زوج دریا مستوفی – مشکات الزهرا صفی را از پیش رو برداشتند و عنوان قهرمانی را به نام خود ثبت کردند.
به این ترتیب مراسم اختتامیه بازیها با حضور فرشاد صفتی سرپرست هیئت تنیس استان تهران ، امیر حسین موسوی دبیر کمیته داوران ، آقای اسدی و عبدالله زاده و سامان حسنی سرداور مسابقات برگزار و از نفرات برتر تقدیر شد.
در جدول اصلی بازیها ۶۴ تنیسور از کشورهای ایران و مالزی حضور داشتند.
یاد آور می شود: سرداوری این دوره از رقابت ها بر عهده سامان حسنی داور نشان برنز کشورمان بود.

نظرات کاربران