0

فرشاد صفتی: تنیسورهای نوجوان به کمپ تایلند اعزام می شوند

تصویر پیدا نشد !

کمپ تنیس زیر ۱۴ سال آسیا به میزبانی اصفهان و به مدت ۹ روز در زمین های مجموعه ورزشی انقلاب اصفهان برگزار شد.

خامسمان مربی تایلندی حاضر در کمپ اصفهان در خصوص اجرای این برنامه برای نخستین بار ایران گفت: کمپ تنیس زیر ۱۴ سال با حضور ۲۴ تنیسور دختر و پسر به مدت ۹ روز در مجموعه ورزشی انقلاب برگزار شد و تنیسورهای حاضر در این کمپ تحت آموزش قرار گرفتند . این کمپ در سطح حرفه ای برگزار و اصفهان تمام امکانات را برای اجرای آن در اختیار ما قرار داد .

وی افزود: به اعتقاد من تنیسورهای حاضر در این کمپ تشنه یادگیری مسائل روز دنیای تنیس هستند و می توان به موفقیت آنها در آینده بسیار امیدوار بود . برگزاری این کمپ فرصتی فراهم کرد تا انگیزه تنیسورهای زیر ۱۴ سال برای ادامه فعالیت در این رشته ۲ چندان شود و ما نیز تمام تلاش خود را به کار گرفتیم تا تجربیات خود را در اختیار آنها قرار دهیم.

خامسان ادامه داد: بازیکنان ایرانی در شرایط بسیار خوبی قرار دارند و تنها می بایست با انجام تمرینات بدنسازی بیشتر از نظر آمادگی جسمانی در شرایط بهتری قرار گیرند و با رفع این مشکل دیگر سدی برای رسیدن به موفقیت برای آنها وجود نخواهد داشت.

همچنین در ادامه فرشاد صفتی مدیر کمپ و رئیس کمیته تیم های ملی در این باره گفت: با همت فدراسیون تنیس کشورمان ، کمپ توسعه آسیا ویژه بازیکنان ایرانی با حضور ۲۴ بازیکن مستعد که ۱۶ نفر از سوی کمیته تیم های ملی و ۸ نفر نیز به عنوان تنیسورهای میزبان انتخاب شدند برگزار شد تنیسورهای حاضر زیر نظر خامسان که از مربیان فدراسیون تنیس آسیا است آموزش دیدند.

وی تصریح کرد : این میزبانی با همت مدیر توسعه تنیس غرب آسیا به ایران واگذار شد و جا دارد از زحمات اصفهانی ها به دلیل در اختیار قرار دادن امکانات سخت افزاری مناسب تشکر کنم . ما با برگزاری این کمپ به دنبال ۲ هدف بودیم که هدف اول آشنایی بازیکنان مستعد رده سنی زیر ۱۴ سال در ۲ بخش دختران و پسران بود که آخرین دستاوردهای روز دنیا را روزانه به مدت ۶ ساعت فرا گرفتند و هدف دوم نیز همراهان مربیان بومی بود که ۶ مربی در بخش پسران و ۴ مربی در بخش دختران در کنار مربی تایلندی توانستد جدیدترین متدهای برنامه ریزی تمرینی را فرا گیرند.

فدراسیون تنیس کشورمان نگاه ویژه ای طی چند سال اخیر به ردههای سنی پایه داشته است و به طبع آن کمیته تیم های ملی برنامه اعزام بازیکنان برتر این رده به کمپ های آسیایی را بر اسا برنامه خاصی در دستور کار خود دارد . همچنین قرار است آخرین کمپ تمرینی در سال ۲۰۱۵ در شهر بانکوک و در مرکز قهرمانی آسیا برگزار شود و از ایران ۴ تنیسور در ۲ بخش دختران و پسران به این کشور اعزام می شوند.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *