0

نمایندگان ترک و ارمنستان در جایگاه نخست ایستادند/ کسب عناوین سوم تنیسورهای ایرانی

به گزارش روابط عمومى هیئت تنیس استان تهران: آخرین روز رقابت های تنیس بین المللی جوانان در بخش دختران و پسران برگزار شد و تنیسورها برای کسب عناوین برتر به مصاف یکدیگر رفتند.
در فینال بخش پسران ، آرتور سوگویان از ارمنستان با نتیجه ( ۰-۶ و ۲-۶) زیان احمد از انگلیس را برد و قهرمان شد ، زیان احمد در جایگاه دوم ایستاد و سینا مقیمی از ایران و جیان لوکا کوئینزی از ایتالیا عنوان سوم مشترک را به خود اختصاص دادند.
در بخش دو نفره ، تیم  ربیع اسلیم از سوریه – جیان لوکا کوئینزی از ایتالیا با برتری ۲ بر صفر زوج آرتور سوگویان از ارمنستان – میرو سارکیسیان را از پیش رو برداشتند و صاحب عنوان قهرمانی شدند ، تیم آرتور سوگویان از ارمنستان – میرو سارکیسیان نائب قهرمان این دوره از رقابت های را از آن خود کردند و زوج محمد میرزایی- سینا مقیمی  از ایران و امیر محمد ادب جو از ایران – زیان احمد از انگلیس نیز مشترکا سوم شدند.
در بخش انفرای دختران نیز ، زینب از ترک از ترکیه  با نتیجه ( ۰-۶ و ۴-۶ ) کاترینا زادوروزنا از اکراین را مغلوب کرد و در جایگاه نخست ایستاد ، نماینده اکراین نائب قهرمان شد و مشکات الزهراء صفی از ایران و تک باس از ترکیه مشترکا سوم شدند.
و در نهایت در بخش دو نفره، تیم زینب از ترک از ترکیه – کاترینا زادوروزنا از اکراین با نتیجه (۲-۶ و ۲-۶) زوج زینب کاکیرر – لارا تک باس از ترکیه را از پیش رو برداشتند و عنوان قهرمانی را به نام خود ثبت کردند . زینب کاکیرر – لارا تک باس از ترکیه نائب قهرمان شد و تیم های مشکات الزهراء صفی- فاطمه سادات زنجانی از ایران و سیلا آک – ملیسا یعقوب پور از ترکیه سوم شدند.
به این ترتیب این دوره از رقابت ها با معرفی نفرات برتر و برگزاری مراسم اختتامیه در حضور مهرافزا منوچهری نائب رئیس فدراسیون در امور بانوان، علی اصغر غمناک رئیس سازمان لیگ تنیس، محسن خداپرست سرداور و مهدی افسری مدیر روابط عمومی برگزار و با اهداء لوح تقدیر به پایان رسید .
در جدول اصلی بخش دختران ۲۶ تنیسور از کشورهای ایران ، هند ، اکراین و ترکیه حضور دارند و در بخش پسران نیز ۳۲ شرکت کننده از کشورهای انگلیس، آلمان ، ایران، ایتالیا، سوریه، ارمنستان و هند شرکت کردند.
این مسابقات از ۱۵ لغایت ۲۱ مهر ماه سال جاری در دو بخش انفرادی و دو نفره دختران و پسران در مرکز ملی تنیس ایران ( باشگاه استقلال) برگزار شد.
یاد آور می شود: سرداوری این دوره از رقابت ها بر عهده محسن خداپرست داور نشان سفید کشورمان بود.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *