0

پایان رقابت های تنیس پیشکسوتان (گرامیداشت استاد تقی اکبری) با معرفی نفرات برتر 

به گزارش روابط عمومی هیات تنیس استان تهران: آخرین روز رقابت های تنیس کشوری رده سنی پیشکسوتان در بخش انفرادی و دو نفره با انجام دیدارهای پایانی  در باشگاه تنیس امید تهران برگزار شد.
در روز پایانی این بازیها و در رده سنی بالای ۳۵ سال انفرادی مجتبی صدری صاحب عنوان قهرمانی شد و محسن شرافتی در جایگاه دوم ایستاد، در رده سنی بالای ۴۰ سال  انفرادی سعید جواهریان عنوان قهرمانی را تصاحب کرد و مجید سربازی دوم شد، در رده سنی بالای ۴۵ سال انفرادی شروین رکویی و امید افشار عناوین قهرمانی و نایب قهرمانی را از آن خود کردند،  در رده سنی بالای ۵۰ سال، مازیار جعفر بای قهرمان شد و احمد ورمزیان در جایگاه دوم قرار گرفت.
در رده سنی بالای ۵۵ سال، ابراهیم صفدریان و رمضان رهبری عناوین برتر این رده را به خود اختصاص دادند و در نهایت در رده سنی بالای ۶۰ سال، الیاس همایی صاحب عنوان قهرمانی شد و مطلب ایمان زاده در جایگاه دوم ایستاد.
همچنین در بخش دو نفره بالای ۳۵ سال محسن شرافتی و مجتبی صدری قهرمان شدند و مرتضی جمشیدی و علی حقیقت خواه دوم شدند، در رده سنی بالای ۴۵ سال، تیم شروین رکوعی و امید افشار برسکوی قهرمانی ایستادند و مازیار جعفر بای و یزدان طوسی نژاد نایب قهرمان شدند. در رده سنی بالای ۵۵ سال ، مطلب ایمان زاده و سید مجتبی حاج میر فتاح به همراه تیم شهریار ابراهیمیان و کسرا امیر ابراهیمی عناوین اول و دوم به خود اختصاص دادند.
به این ترتیب با پایان این مسابقات مراسم اختتامیه بازیها در حضور فرشاد صفتی رییس کمیته تیم های ملی ، محمود انتظاری دبیر هیات تنیس استان تهران و آقایان نوریان، ناصر میرزایی و تقی اکبری از پیشکسوتان با سابقه تنیس برگزار شد.
این مسابقات در رده سنی بالای ۳۵ ، ۴۰ ، ۴۵ ، ۵۰ ، ۵۵ و ۶۰ برگزار و شرکت کنندگان به مدت یک هفته برای کسب عنوان قهرمانی با یکدیگر مسابقه دادند.
در این دوره از  مسابقات ۵۳ پیشکسوت در دو بخش انفرادی و دوبل با یکدیگر به رقابت پرداختند.
یاد اور می شود: مدیریت این دوره از رقابت ها بر عهده مهدی بهزادپور و  سرداوری آن نیز بر عهده سینا ابراهیمیان سرداور نشان سفید کشورمان بود.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *