0

پایان رقابت های جام رمضان (جام HEAD)

رقابت های تنیس رمضان (جام HEAD ) با معرفی نفرات برتر به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی هیئت تنیس استان تهران: رقابت های تنیس جام رمضان (جام HEAD ) شب گذشته با معرفی نفرات برتر ردههای سنی زیر ۱۲ ، زیر ۱۴ و ۱۸ سال پسران در زمینهای باشگاه تنیس استقلال به پایان رسید.

در شب پایانی این مسابقات و در رده سنی زیر ۱۲ سال امیر علی قوام با نتیجه ( ۳-۶ ، ۶-۰ (۳)  ۶-۷ یونس طلاور را شکست داد و قهرمان شد و علیرضا گلزار و آرتین نظری نیز مشترکا در جایگاه سوم ایستادند.

در رده سنی زیر ۱۴ سال ، سهراب دکمه چین با نتیجه ( ۰-۶ و ۵-۷ ) رهام عباسی را برد و عنوان قهرمانی را از آن خود کرد و جایگاه سوم مشترک به سید محمد ماهان میر معزی و علی معیری رسید. و در نهایت در رده سنی زیر ۱۸ سال محمد کارگران اروجی توانست با نتیجه ( ۰-۶ و ۰-۶ ) بنیامین داوودی را از پیش رو بردارد و قهرمان شود. عماد گودرزی و مهدی آدابی نیز مشترکا در جایگاه سوم قرار گرفتند.

به این ترتیب این رقابت ها با معرفی ۳ رده باقیمانده به پایان رسید و در مراسم اختتامیه که با حضور علی اصغر غمناک رئیس سازمان لیگ تنیس ، فرشاد صفتی سرپرست هیئت تنیس استان تهران ، امید سعادتمند مدیر عامل ( HEAD ) ، مرتضی علی آبادی مدیر باشگاه تنیس استقلال، پیشکسوتان ، سیاوش اربابی مدیر مسابقات و سرداوران برگزار شد از نفرات برتر تقدیر شد.

این رقابت ها به مدت یک هفته و با حضور شرکت کنندگانی در ردههای سنی زیر ۱۰ ، ۱۲ ، ۱۴ ، ۱۶ و ۱۸ سال دختران و پسران در زمینهای مجموعه ورزشی استقلال تهران برگزار شد.

یاد آور می شود: سرداوری این دوره از رقابت ها بر عهده سامان حسنی داور نشان برنز کشورمان و مونا گل نبی بوده است.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *