0

پایان مسابقات نفس گیر جام حذفی در کیش؛

پایان مسابقات نفس گیر جام حذفی در کیش؛
توسعه امین دارو جام‌ قهرمانی را بالای سر برد / نائب قهرمانی آکادمی احمدوند هرمزگان

دوازدهمین دوره رقابت های تنیس جام حذفی آقایان با قهرمانی نماینده تهران پایان یافت.

آخرین روز رقابت های تنیس جام حذفی در مجموعه ورزشی المپیک‌ کیش برگزار شد.

در آخرین روز مسابقات که با حضور سید عبدالحمید معاون فرهنگی و‌ توسعه وزارت ورزش و‌جوانان و داود عزیری رئیس فدراسیون تنیس کشورمان برگزار شد تیم های آکادمی تنیس احمدوند و توسعه امین دارو برگزار شد .

در نخستین دیدار بخش انفرادی ، هاضم محمد نوا از تیم آکادمی تنیس احمدوند با نتیجه (۱-۶ و ۱-۶ ) مقابل امید سوری از تیم توسعه امین دارو به پیروزی رسید .

در دومین بخش انفرادی نیز حمید رضا نداف به مصاف معین محمدی رفت و در نهایت این بازی با نتیجه ۲ بر یک به سود نماینده تهران به پایان رسید.

در بخش دو‌نفره نیز تیم آکادمی تنیس احمدوند هرمزگان با ترکیب امیر حسین بادی و هاضم نو به مصاف تیم توسعه امین دارو تهران با ترکیب حمید رضا نداف و‌ امید سوری رفت و در پایان این مسابقه با نتیجه ۲ بر یک به سود نماینده تهران به پایان رسید .

دیدار فینال این دوره از رقابت ها به مدت ۹ ساعت به طول انجامید و در نهایت تیم توسعه امین دارو موفق به کسب عنوان قهرمانی شد.

همچنین تیم های ولسرویسز ایران و شانل آمل نیز عناوین سوم مشترک را از آن خود کردند.

مسابقات تنیس جام حذفی باشگاهها و دسته جات آزاد کشور ( جام فجر) در بخش آقایان از تاریخ ۱۱ بهمن ماه به میزبانی فدراسیون تنیس در زمین های تنیس مجموعه المپیک جزیره کیش آغاز و‌ امروز با انجام دیدار نهایی به پایان می رسد.

در این دوره از مسابقات ۱۸۳ تیم از ۲۲ استان حضور داشتند.

یاد آورمی شود: سرداوری این دوره از رقابت ها بر عهده حسن لاچینانی داور نشان سفید کشورمان بود و سمیرا قدسی به عنوان مدیر مسابقات حضور داشت.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *