0

پیروزی نمایندگان کشورمان در روز نخست مسابقات تنیس زیر ۱۲سال پیش مقدماتی جهانی

 

رقابت های تنیس زیر ۱۲سال پیش مقدماتی

جهانی با پیروزی نمایندگان کشورمان آغاز شد.
به گزارش روابط عمومی هیئت تنیس استان تهران: نخستین روز مسابقات تنیس زیر ۱۲سال پیش مقدماتی جهانی به میزبانی لبنان آغاز شد و تنیسورهای نوجوان کشورمان در دو بخش دختران و پسران به مصاف تیم های بحرین و سوریه رفتند.
در نخستین دیدار بخش انفرادی پسران امیرعلی قوام با نتیجه ۰-۶ و ۰-۶ عیسی را شکست داد و در دومین مسابقه کسری رحمانی با نتیجه ۲-۶ و ۰-۶ جابر دیگر نماینده بحرین را برد تا این دیدار با نتیجه ۲ بر صفر به سود ایران به پایان برسد.
همچنین در بخش دختران نیز درسا چراغی با نتیجه ۰-۶ و ۰-۶ شاهد از سوریه را مغلوب کرد و آریسا سبزه زار با تکرار این نتیجه لینا دیگر تنیسور سوری را از پیش رو برداشت تا این مسابقه نیز با نتیجه ۲ بر صفر به سود ایران به پایان برسد.
در گروه یک بخش پسران تیم های قطر ، عراق و عمان و در گروه دو تیم های لبنان، ایران ، بحرین و سوریه حضور دارند.
همچنین در بخش دختران نیز ایران با تیم های لبنان ، سوریه و یمن هم گروه است .
در پایان مسابقات و در بخش دختران و پسران ۲ تیم برتر جواز حضور در رقابت های قهرمانی آسیا این رده سنی که آبان ماه در قزاقستان برگزار خواهد شد را بدست می آوردند .
درسا چراغی ، آریسا سبزه زار و رومینا زینالی به مربیگری شهرزاد شیخ صراف و کسری رحمانی ، امیرعلی قوام و آرتین نظری به مربیگری تونی آندرویچ ترکیب تیم های دختران و پسران کشورمان در این رقابت ها را تشکیل می دهند.
همچنین سرپرستی مسابقات بر عهده فرشاد صفتی مى باشد.
یاد آور می شود: این مسابقات تا روز جمعه ۱۱ فروردین ماه در جونیه بیروت پیگیری می گردد.

 

 

 

 

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *