پیروزی نمایندگان کشورمان در روز نخست مسابقات تنیس زیر ۱۲سال پیش مقدماتی جهانی

0
1915

 

رقابت های تنیس زیر ۱۲سال پیش مقدماتی

جهانی با پیروزی نمایندگان کشورمان آغاز شد.
به گزارش روابط عمومی هیئت تنیس استان تهران: نخستین روز مسابقات تنیس زیر ۱۲سال پیش مقدماتی جهانی به میزبانی لبنان آغاز شد و تنیسورهای نوجوان کشورمان در دو بخش دختران و پسران به مصاف تیم های بحرین و سوریه رفتند.
در نخستین دیدار بخش انفرادی پسران امیرعلی قوام با نتیجه ۰-۶ و ۰-۶ عیسی را شکست داد و در دومین مسابقه کسری رحمانی با نتیجه ۲-۶ و ۰-۶ جابر دیگر نماینده بحرین را برد تا این دیدار با نتیجه ۲ بر صفر به سود ایران به پایان برسد.
همچنین در بخش دختران نیز درسا چراغی با نتیجه ۰-۶ و ۰-۶ شاهد از سوریه را مغلوب کرد و آریسا سبزه زار با تکرار این نتیجه لینا دیگر تنیسور سوری را از پیش رو برداشت تا این مسابقه نیز با نتیجه ۲ بر صفر به سود ایران به پایان برسد.
در گروه یک بخش پسران تیم های قطر ، عراق و عمان و در گروه دو تیم های لبنان، ایران ، بحرین و سوریه حضور دارند.
همچنین در بخش دختران نیز ایران با تیم های لبنان ، سوریه و یمن هم گروه است .
در پایان مسابقات و در بخش دختران و پسران ۲ تیم برتر جواز حضور در رقابت های قهرمانی آسیا این رده سنی که آبان ماه در قزاقستان برگزار خواهد شد را بدست می آوردند .
درسا چراغی ، آریسا سبزه زار و رومینا زینالی به مربیگری شهرزاد شیخ صراف و کسری رحمانی ، امیرعلی قوام و آرتین نظری به مربیگری تونی آندرویچ ترکیب تیم های دختران و پسران کشورمان در این رقابت ها را تشکیل می دهند.
همچنین سرپرستی مسابقات بر عهده فرشاد صفتی مى باشد.
یاد آور می شود: این مسابقات تا روز جمعه ۱۱ فروردین ماه در جونیه بیروت پیگیری می گردد.

 

 

 

 

LEAVE A REPLY