0

کسب افتخاری دیگر توسط صدف صادق وزیری بازیکن تهرانی ملی پوش کشورمان

نمایندگان کشورمان عناوین قهرمانی و نائب قهرمانی رقابت های بین المللی تنیس جوانان را از آن خود کردند.

به گزارش روابط عمومی هیئت تنیس تهران : آخرین روز رقابت های تنیس بین المللی تنیس جوانان در زمین های محموعه ورزشی المپیک کیش برگزار شد و تنیسورها برای کسب عنوان قهرمانی به مصاف یکدیگر رفتند.

در فینال انفرادی بخش پسران گورگان از ترکیه و محمد میرزایی از ایران به مصاف یکدیگر رفتند که در پایان تنیسور ترک موفق شد با نتیجه ( ۲-۶ و ۴-۶) این دیدار را به سود خود به پایان رساند و قهرمان شد ، محمد میرزایی در جایگاه دوم ایستاد و سینا مقیمی از ایران و کریمووف از ازبکستان سوم مشترک شدند.

در بخش دونفره پسران ، زوج اسکندر کریمووف و آدیل کریمووف با شکست ۲ بر یک محمد میرزایی و مهرشاد قفقازی از ایران قهرمان شدند و تیم ایران نائب قهرمانی این بخش را از آن خود کرد.

فینال بخش انفرادی دختران نیز برگزار شد و در پایان صدف صادق وزیری موفق شد با برتری ( ۳-۶ و ۲-۶ ) مقابل زینب ساری اوقلان از ترکیه بار دیگر عنوان قهرمانی خود را تکرار کند . نماینده ترکیه عنوان نائب قهرمانی را به نام خود ثبت کرد .

و در نهایت و در فینال بخش دو نفره صدف صادق وزیری از ایران به همراه زوج ترک خود با نتیجه (۱-۶ و ۰-۶ ) لاچین افشین از ایران – زینب از ترکیه را شکست دادند و به عنوان قهرمانی رسیدند و لاچین افشین و نماینده ترکیه نائب قهرمان شدند. 

به این ترتیب با پایان مسابقات و معرفی نفرات برتر، مراسم اختتامیه بازیها و اهداء جام با حضور علی اصغر غمناک رئیس سازمان لیگ تنیس، محسن خداپرست سرداور مسابقات و تنیسورهای حاضر برگزار شد.

این مسابقات از ۸ لغایت ۱۶ بهمن ماه در ۲ بخش دختران و پسران به میزبانی مجموعه ورزشی المپیک کیش برگزار شد.

یاد آور می شود: سرداوری این دوره از رقابت ها بر عهده محسن خداپرست داور نشان سفید کشورمان بود و مسیح صلاح سردوار نشان سفید کشورمان به عنوان دستیار و احسان قربانی ، اکبر سربازی ، الهام احمدی و زینب السادات حسینی امر قضاوت را بر عهده دارند.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *