اختتامیه مسابقات رده سنی آکادمی تنیس استقلال

0
1035

به گزارش روابط عمومی هیات تنیس استان تهران: آخرین روز رقابت های تنیس ردههای سنی پسران در مرکز ملی تنیس ایران برگزار شد و این دوره از مسابقات با معرفی برترین ها پایان یافت.

در رده سنی زیر 10 سال آيريك عابدين زاده و فربد ایمانی، در رده سنی زیر 12 سال ،  رادين فهيمي و یاسین حاجیلویی با شکست حریفان خود به فینال این دوره از رقابت ها راه یافتند.

و در رده سنی زیر 14 سال نیک یوسفیان با نتیجه (1-6 و 3-6) متین اکبرپور سماکوش را مغلوب کرد و قهرمان شد ، سماکوش در جایگاه دوم ایستاد.  آرین حسن زاده و طاها وزیری حرمی نیز مشترکا سوم شدند.

به این ترتیب این دوره از رقابت ها با برگزاری مراسم اختتامیه در حضور محسن خداپرست سرپرست سازمان لیگ ، محمود انتظاری دبیر هیات تنیس استان تهران ، مونا گل نبی نائب رئیس هیات تنیس استان تهران در بخش بانوان و سرداوری مسابقات ، اکبر طاهری مدیر مسابقات ، شاهرخ کشاورز ، عباس خیلتاش و جمع کثیری از پیشکسوتان و بازیکنان در مرکز ملی تنیس ایران برگزار و با اهدای لوح از نفرات برتر تقدیر شد.

در این دوره از رقابت ها 184 تنیسور از استانهای تهران ، البرز ، مازندران ، قم ، ایلام ، آذربایجان شرقی ، کرمانشاه ، آذربایجان غربی ، سمنان ، قزوین ، گیلان ، اصفهان ، خوزستان ، کرمان ، خراسان رضوی ، چهارمحال و بختیاری ، بوشهر و خوزستان در ردههای سنی زیر8 ، 10 ، 12 و 14 سال به مدت یک هفته در زمین های مرکز ملی تنیس ایران  با یکدیگر مسابقه دادند.

یاد آور می شود: سرداوری این دوره از رقابت ها بر عهده مونا گل نبی و همچنین مدیریت مسابقات بر عهده اکبر طاهری بود.

LEAVE A REPLY