0

اختتامیه مسابقات رده سنی آکادمی تنیس استقلال

به گزارش روابط عمومی هیات تنیس استان تهران: آخرین روز رقابت های تنیس ردههای سنی پسران در مرکز ملی تنیس ایران برگزار شد و این دوره از مسابقات با معرفی برترین ها پایان یافت.

در رده سنی زیر ۱۰ سال آیریک عابدین زاده و فربد ایمانی، در رده سنی زیر ۱۲ سال ،  رادین فهیمی و یاسین حاجیلویی با شکست حریفان خود به فینال این دوره از رقابت ها راه یافتند.

و در رده سنی زیر ۱۴ سال نیک یوسفیان با نتیجه (۱-۶ و ۳-۶) متین اکبرپور سماکوش را مغلوب کرد و قهرمان شد ، سماکوش در جایگاه دوم ایستاد.  آرین حسن زاده و طاها وزیری حرمی نیز مشترکا سوم شدند.

به این ترتیب این دوره از رقابت ها با برگزاری مراسم اختتامیه در حضور محسن خداپرست سرپرست سازمان لیگ ، محمود انتظاری دبیر هیات تنیس استان تهران ، مونا گل نبی نائب رئیس هیات تنیس استان تهران در بخش بانوان و سرداوری مسابقات ، اکبر طاهری مدیر مسابقات ، شاهرخ کشاورز ، عباس خیلتاش و جمع کثیری از پیشکسوتان و بازیکنان در مرکز ملی تنیس ایران برگزار و با اهدای لوح از نفرات برتر تقدیر شد.

در این دوره از رقابت ها ۱۸۴ تنیسور از استانهای تهران ، البرز ، مازندران ، قم ، ایلام ، آذربایجان شرقی ، کرمانشاه ، آذربایجان غربی ، سمنان ، قزوین ، گیلان ، اصفهان ، خوزستان ، کرمان ، خراسان رضوی ، چهارمحال و بختیاری ، بوشهر و خوزستان در ردههای سنی زیر۸ ، ۱۰ ، ۱۲ و ۱۴ سال به مدت یک هفته در زمین های مرکز ملی تنیس ایران  با یکدیگر مسابقه دادند.

یاد آور می شود: سرداوری این دوره از رقابت ها بر عهده مونا گل نبی و همچنین مدیریت مسابقات بر عهده اکبر طاهری بود.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *