0

بسمه تعالی

جمهوری اسلامی ایران

وزارت علوم و تحقیقات و فناوری

دوازدهمین همایش بین المللی علوم ورزشی با شعار توسعه فناوری ورزشی برای همه به همت پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی، با هدف گرد هم آوردن اعضای علمی و اجرایی خانواده ورزش، جهت هم اندیشی، تبادل آخرین دستاوردهای بنیادی، توسعه ای و کاربردی، حرکت در راستای تأمین نیازهای جامعه، توانمندسازی در مسیر تدبیر و امید توسعه ملی و آسیایی و ارتقای باورهای بین المللی و مشارکت برخی از وزارت خانه ها، مراکز ملی ورزشی، دانشگاه ها، فدراسیون ها و سازمان های ورزشی ملی و بین المللی، با حضور گسترده مدیران و کارشناسان تربیت بدنی دانشگاه ها، سازمان ها و … ۱۴ تا ۱۵ اسفندماه ال جاری در مرکز همایش های رازی برگزار می شود.

حضور دانشمندان و پژوهشگران برجسته داخلی و جارجی، فرصت منتقمی جهت ارتقای سطح علمی و کاربردی بومی و منطقه ای در حوزه علوم ورزشی و رشته های وابسته را فراهم می آورد.

همچنین، پیش بینی نشست های جانبی در قالب کارگاه های علمی _ تخصصی، کرسی های نظریه پردازی و موضوعات خاص صنفی، چالش ها و چشم اندازهای علوم ورزشی را به ویژه برای پژوهشگران جوان و تصمیم سازان کشور تریم خواهد کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام آنلاین به سایت همایش به آدرس http://12thcong.ssrc.ac.ir/ مراجعه ویا با ستاد اجرایی به شماره تلفن ۰۲۱۸۸۱۴۶۱۲۱ خانم بخیرنیا تماس حاصل فرمایید.

علی شریف نژاد

سرپرست پژوهشگاه

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *