0
852

بسمه تعالی

جمهوری اسلامی ایران

وزارت علوم و تحقیقات و فناوری

دوازدهمین همایش بین المللی علوم ورزشی با شعار توسعه فناوری ورزشی برای همه به همت پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی، با هدف گرد هم آوردن اعضای علمی و اجرایی خانواده ورزش، جهت هم اندیشی، تبادل آخرین دستاوردهای بنیادی، توسعه ای و کاربردی، حرکت در راستای تأمین نیازهای جامعه، توانمندسازی در مسیر تدبیر و امید توسعه ملی و آسیایی و ارتقای باورهای بین المللی و مشارکت برخی از وزارت خانه ها، مراکز ملی ورزشی، دانشگاه ها، فدراسیون ها و سازمان های ورزشی ملی و بین المللی، با حضور گسترده مدیران و کارشناسان تربیت بدنی دانشگاه ها، سازمان ها و … ۱۴ تا ۱۵ اسفندماه ال جاری در مرکز همایش های رازی برگزار می شود.

حضور دانشمندان و پژوهشگران برجسته داخلی و جارجی، فرصت منتقمی جهت ارتقای سطح علمی و کاربردی بومی و منطقه ای در حوزه علوم ورزشی و رشته های وابسته را فراهم می آورد.

همچنین، پیش بینی نشست های جانبی در قالب کارگاه های علمی _ تخصصی، کرسی های نظریه پردازی و موضوعات خاص صنفی، چالش ها و چشم اندازهای علوم ورزشی را به ویژه برای پژوهشگران جوان و تصمیم سازان کشور تریم خواهد کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام آنلاین به سایت همایش به آدرس http://12thcong.ssrc.ac.ir/ مراجعه ویا با ستاد اجرایی به شماره تلفن ۰۲۱۸۸۱۴۶۱۲۱ خانم بخیرنیا تماس حاصل فرمایید.

علی شریف نژاد

سرپرست پژوهشگاه

LEAVE A REPLY