0

ایران با تیم های ترکمنستان، هنگ کنگ و جزایر پاسیفیک همگروه شد

به گزارش روابط عمومی هیئت تنیس استان تهران: در حالی رقابت های تنیس گروه ۳ آسیا و اقیانوسیه از فردا ( ۲۱ تیر ماه ) به میزبانی کشورمان و در آکادمی بین المللی تنیس استقلال برگزار می شود که با انجام مراسم قرعه کشی تنیسورهای حاضر حریفان خود را شناختند.
مراسم قرعه کشی این رقابت ها صبح امروز در محل برگزاری مسابقات و با حضور ماسیمو مورلی سرداور نشان طلا از ایتالیا، کامیار کیمیایی دبیر فدراسیون ، امیر صدری مدیر مسابقات و نمایندگان تیم های شرکت کننده برگزار شد.
بر این اساس در گروه اول بازیها تیم ملی تنیس کشورمان با تیمهای ترکمنستان ، هنگ کنگ و جزایر پاسیفیک مسابقه می دهد و در گروه دوم مسابقات نیز تنیسورهایی از سوریه ، لبنان، کامبوج ، سنگاپور و قطر حضور دارند.
این مسابقات با حضور تیم های سقوط کننده از گروه ۲ ( ایران و لبنان ) ، تیم های حاضر در گروه ۳ ( ترکمنستان، هنگ کنگ ، سوریه و کامبوج) و تیم های صعود کننده از گروه ۴ ( جزایر پاسیفیک ، قطر و سنگاپور ) برگزار می شود و ۲ تیم برتر جواز حضور در گروه ۲ آسیا و اقیانوسیه را بدست می آورند.

سرپرستی تیم ملی تنیس کشورمان بر عهده قاسم کردی است و سعید احمدوند به عنوان سرمربی ، سیف الله بهزاد پور به عنوان مربی و مصطفی عطایی به عنوان بدنساز کادر فنی تیم ملی را تشکیل می دهند.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *