0

برگزاری اولین کارگاه استعدادیابی سال ۹۷ در استان تهران

به گزارش روابط عمومی هیات تنیس: اولین دوره استعدادیابی تنیس در استان تهران با همکاری دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و با حضور ۵۰ کودک و نوجوان رده سنی ۷ الی ۱۲ سال برای آشنایی با ورزش تنیس برگزار شد.
در مراسم افتتاحیه محمود انتظاری دبیر هیئت، مهرشاد مهرشاد پورسعید اصفهانی مدیریت تربیت بدنی، ضیایی معاونت ، کریمی مدیر کلاسهای تابستانی حضور داشتند و محمد حسین کبادی رکوردار شنا در خلیج فارس و مربی ارشد واکنش سریع سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران نیز از مهمانان ویژه این مراسم بود.
پس از مراسم افتتاحیه کودکان و نوجوانان در غالب گروه های ۵ و ۶ نفره وارد کلینیک ارزیابی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی شدند و توسط تیم تخصصی پزشکی و کارشناسان تربیت بدنی به سرپرستی مهرشاد پورسعید ،  گلشاهی و با همکاری  هاشمی، مفید و مهدوی مورد ارزیابی و اندازه گیری لازم قرار گرفتند.
پس از انجام ارزیابی مسابقات در غالب دو جدول ۳۲ نفره بین شرکت کنندگان انجام شد . در جلسه اختتامیه نقشه راه استعدادیابی مورد بحث و گفتگو قرار گرفت و مقرر گردید تمام کودکان در این مسابقه در کمپ آموزشی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی حضور پیدا کنند و تحت آموزش لازم قرار گیرند.
این برنامه دارای چند مرحله میباشد که فاز نخست آن انتخاب کودکانی است که از نظر بدنی مناسب این ورزش هستند. سپس آشنایی آنها با تنیس و در مرحله بعد آموزش کودکان، انجام مسابقه و اعزام برندگان به مسابقات کشوری و در انتها حضور آنها در جامعه حرفهای تنیس میباشد.
هیئت تنیس استان تهران نیز آمادگی خود را مبنی بر تأمین مربی جهت آموزش اعلام نمود.
در انتها مدیریت تربیت بدنی و هیئت تنیس استان تهران جوایزی به رسم یادبود به همکاران و همراهان تقدیم نمودند.


نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *