0

برگزاری مراسم معارفه سرپرست هیات تنیس تهران

به گزارش روابط عمومی هیات تنیس تهران؛ مراسم معارفه بهزاد رحمانی، سرپرست هیات تنیس تهران با حضور دکتر فرزین ضیاآذری، دبیر فدراسیون برگزار شد.

دکتر ضیاآذری در این مراسم که با حضور روسای حوزه ها و هیات های شهرستانهای استان تهران برگزار شد، اهمیت برنامه ریزی و تلاش بیشتر برای رونق رویدادهای مختلف این رشته در استان تهران را مورد توجه قرار داد و گفت: از هیات تنیس استان تهران انتظار داریم که شرایط مطلوبی را برای توسعه کمی و کیفی در ابعاد مختلف این رشته به وجود آورند تا نمود آن در عرصه همگانی و رقابتی به منصه ظهور برسد.

او با تاکید بر برخورداری هیات های استانی برای برنامه ریزی و حرکت در مسیر رشد و تعالی اظهار داشت: آنچه مسلم است همه هیات های استانی مورد حمایت فدراسیون قرار دارند و در این بین برخورداری از برنامه می تواند زمینه ساز موفقیت باشد. به همین دلیل از هیات استان تهران نیز حرکت در یک مسیر مشخص با برنامه ریزی مدون و تبیین اهداف متناظر با پتانسیل بالای تنیس استان تهران را انتظار داریم.

بهزاد رحمانی سرپرست هیات تنیس استان تهران نیز با تقدیر از زحمات روسای پیشین این هیات، برنامه ریزی کوتاه مدت برای تسریع در امور جاری را مورد توجه قرار داد و تاکید کرد: برای توسعه و پیشرفت تنیس استان تهران نباید هیچ فرصتی را از دست بدهیم و بدون شک با رویکرد تعامل و هم افزایی با جامعه تنیس استان، زمینه اتفاقات خوب را رقم خواهیم زد.

دکتر بهزاد رحمانی استادیار دانشگاه، مربی و داور تنیس، پیش از این مسئولیت کمیته اماکن ورزشی در فدراسیون و سرپرستی هیات تنیس حوزه جنوب غرب تهران را عهده دار بوده و همچنین از سابقه اجرایی در شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور و سازمان همیاری شهرداری ها برخوردار است.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *