0

پایان رقابت های جام رمضان آپت آزادی (بزرگداشت کامبیز درفشی جوان)

به گزارش روابط عمومی هیئت تنیس استان تهران: رقابت های تنیس جام رمضان به مدت یک هفته در زمینهای مجموعه ورزشی آزادی برگزار شد و شب گذشته با معرفی نفرات برتر به پایان رسید

 

در رده سنی زیر ۱۰ سال آرتین نظری از تهران با نتیجه ( ۱-۶ ) ارشیا نجار از تهران را برد و قهرمان شد و نیک یوسفیان از کرمانشاه و مازیار کبیری از چهارمحال و بختیاری مشترکا سوم شدند.

در رده سنی زیر ۱۴ سال رهام عباسی با پیروزی ۲-۶ در ست نخست با انصراف محمد عرفان درویش نوری در دومین ست بازی عنوان قهرمانی را از آن خود کرد و سهراب دگمه چین و ماهان میر معزی در جایگاه سوم ایستادند.

در نهایت در رده سنی زیر ۱۸ سال  محمد کارگران عروجی از فارس با نتیجه ( ۰-۶ و ۰-۶ ) بنیامین داوودی از خوزستان را مغلوب کرد و صاحب عنوان قهرمانی شد . مسیح هژبری از کرمان و آرمین رستمی نیز سوم شدند تا پرونده این دوره از رقابت ها با معرفی نفرات برتر به پایان برسد.

در حالی نفرات برتر ردههای سنی در بخش انفرادی معرفی شدند که پیش از این تکلیف تنیسورهای قهرمان در بخش دو نفره مشخص شده بود.

این رقابت ها از ۲۲ خرداد ماه و با حضور ۲۰۳ تنیسور در مجموعه ورزشی آزادی آغاز و شب گذشته با معرفی نفرات برتر به پایان رسید.

در مراسم اختتامیه بازیها علی اصغر غمناک رئیس سازمان لیگ تنیس کشور ، فرشاد صفتی رئیس کمیته تیمهای ملی و سرپرست هیئت تنیس استان تهران ، بردیا صمصامی مدیر مسابقات و سینا ابراهیمیان سرداور مسابقات حضر داشتند.

 

یاد آور می شود: سرداوری این دوره از رقابت ها بر عهده سینا ابراهیمیان داور نشان سفید کشورمان بود 

 

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *