0

در پایان جام حذفی بانوان نماینده تهران روی سکوی دوم ایستاد

به گزارش روابط عمومی هیات تنیس تهران؛ پس از ۹ روز رقابت ۴۲ تیم در نهمین دوره جام حذفی تنیس باشگاهها و‌ دسته جات آزاد کشور ( جام شهدای مدافع سلامت)، ۲ تیم راه یافته به فینال برای فتح جام با هم دیدار کردند.

در بازی فینال این دوره از رقابت ها تیم هیات تنیس البرز و خوشه طلا تهران (الف) به مصاف هم رفتند و‌ در نخستین بازی بخش انفرادی‌ “مشکات الزهرا صفی” از تیم هیات تنیس البرز با نتیجه ۲ بر صفر  “پرنیا رکن آبادی” از تیم خوشه طلا تهران را شکست داد و در دومین بازی بخش انفرادی ، “ماندگار فرزامی” از تیم خوشه طلا (الف ) به مصاف مهتا خانلو از تیم هیات تنیس البرز رفت .

در جریان برگزاری این مسابقه، ماندگار فرزامی در ست نخست با نتیجه ۲ بر صفر به پیروزی رسید و در ست دوم با انصراف خانلو به دلیل مصدومیت، این بازی به سود “فرزامی” به پایان رسید.

پس از به پایان رسیدن دیدارهای بخش انفرادی، ۲ تیم فینالیست در بخش دو‌نفره با هم به رقابت پرداختند و در پایان تیم هیات تنیس البرز موفق شد با نتیجه ۲ بر صفر حریف خود را از پیش رو بردارد و‌به عنوان تیم قهرمان این بازیها معرفی شود.

در این دوره از  مسابقات تیم های پندار سیرجان (الف) و دهکده ورزشی چهار باغ البرز بصورت مشترک سوم شدند.

در مراسم اختتامیه بازی ها بهزاد رحمانی، سرپرست هیات تنیس استان تهران ومونا گل‌نبی، نایب رییس به عنوان نماینده هیات تنیس استان تهران حضور داشتند.

همچنین مهین فرهادی زاد معاون بانوان وزارت ورزش و جوانان، دکتر شهریاری رییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، داود عزیزی رئیس فدراسیون تنیس، فرزین ضیا آذری سرپرست دبیری فدراسیون، کامبیز رنجبر نائب رئیس فدراسیون، سیما ایموچی نایب رییس کمیته ملی پارالمپپیک، مجتبی جانعلی مدیر کل ورزش و‌جوانان البرز، بیات معاون بانوان اداره کل ورزش و جوانان استان البرز، مهر افزا منوچهری نائب رئیس بانوان فدراسیون تنیس، امیر حسین موسوی رئیس کمیته مسابقات، فرشاد صفتی، فریبا سفید سفید باف، جعفر سهرابی دبیر هیات تنیس استان البرز و امیر آجرلو مدیر مسابقات در مراسم اختتامیه حضور داشتند.

این مسابقات از ۴ تا ۱۲ مهر ماه به میزبانی کشورمان و در دهکده ورزشی چهار باغ برگزار شد و امروز با انجام مراسم اختتامیه پایان یافت.

یاد آور می شود حسن لاچینانی سرداور نشان سفید کشورمان به عنوان ناظر داوری و‌ بهناز تعبدی به عنوان سرداور حضور دارد.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *