عضویت فرشاد صفتی سرپرست هیئت تنیس استان تهران در کمیته جوانان و رنکینگ فدراسیون تنیس آسیا

0
3528

با حکم آنیل خانا نمایندگان کشورمان به عنوان اعضاء جدید فدراسیون تنیس آسیا منصوب شدند.

به گزارش روابط عمومی هیئت تتیس تهران : به پیشنهاد مجید شایسته رئیس فدراسیون تنیس کشورمان و با حکم آنیل خانا رئیس فدراسیون تنیس آسیا ، اعضای ایرانی کمیته های فدراسیون تنیس آسیا منصوب شدند .

بر این اساس با برگزاری جلسه سالیانه فدراسیون تنیس آسیا و مجمع انتخاباتی در کلمبو سریلانکا ، پیشنهاد و رایزنی برای کسب کرسی های آسیایی از سوی نمایندگان کشورمان مطرح و با حکم رئیس فدراسیون تنیس آسیا اعضاء ایرانی این فدراسیون مشخص و معرفی شدند.

به این ترتیب با حکم آنیل خانا ، کامیار کیمیایی به عنوان عضو کمیته تنیس با ویلچر و تنیس ساحلی به همراه رئیس این کمیته از سریلانکا و یک عضو دیگر از ژاپن ، در کمیته جوانان و رنکینگ فدراسیون تنیس آسیا نماینده قزاقستان به عنوان رئیس و فرشاد صفتی به همراه نمایندگانی از ژاپن، اندونزی، کامبوج ، عراق و کویت به عنوان عضو این کمیته معرفی و در نهایت امیر همایون صدری به عضویت کمیته داوران و مقررات فدراسیون تنیس آسیا در آمد. در این کمیته نماینده ژاپن به عنوان رئیس و نمایندگانی از هند، ژاپن، ازبکستان و چین به عنوان سایر اعضاء معرفی شدند.

همچنین پیش از این و با برگزاری جلسه سالیانه فدراسیون تنیس آسیا و مجمع انتخاباتی در کلمبو سریلانکا ، مجید شایسته رئیس فدراسیون تنیس کشورمان به عنوان عضو جدید هیئت رئیسه فدراسیون تنیس آسیا انتخاب شده بود.

یاد آور می شود: نمایندگان کشورمان از سال ۲۰۱۵ لغایت ۲۰۱۷ در کمیته های فدراسیون تنیس آسیا فعالیت خواهند نمود.

 

LEAVE A REPLY