0

قهرمانی حسام یزدی در مسابقات جایزه بزرگ میثاق

به گزارش روابط عمومی هیات تنیس تهران: آخرین روز رقابت های تنیس جایزه بزرگ تنیس آقایان با هدف معرفی نفرات برتر به میزبانی باشگاه تنیس میثاق برگزار شد و حسام اسمعیل یزدی و امیر اصلان منتخب برای کسب عنوان قهرمانی با یکدیگر مسابقه دادند. 

در فینال این دوره از مسابقات حسام اسمعیل یزدی با نتیجه ۲ بر صفر مقابل حریف خود به پیروزی دست پیدا کرد و صاحب عنوان قهرمانی شد ، منتخب در جایگاه دوم ایستاد و سینا مقیمی و محمد مهبد نیز عناوین سوم مشترک را از آن خود کردند. 

در بخش دو نفره این دوره از رقابت ها نیز  امیر حسین بادی – محمد مهبد  در جایگاه نخست ایستادند ، مهدی سوری – حسام یزدی  نایب قهرمان شدند و زوج اشکان ادیبی – معین محمدی و اولیایی و علی طاهری مشترکا سوم شدند. 

به این ترتیب این دوره از رقابت ها با انجام مراسم اختتامیه در حضور کامیار کیمیایی دبیر فدراسیون ، محسن خداپرست سرپرست سازمان لیگ ، فرشاد صفتی رییس کمیته تیم های ملی ، محمود انتظاری دبیر هیات تنیس استان تهران ، غلام حسین نوریان ، تقی اکبری ، محرم خدایی ، حمید رضا اکبری و محمود رضا اکبری از پیشکسوتان تنیس در زمین های مجموعه ورزشی میثاق تهران برگزار و از نفرات برتر تقدیر شد. 

 

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *