0

پرونده هفته دوم رقابت های تور تنیس زیر ۱۴ سال آسیا بسته شد

رحمان از پاکستان و مهتا خانلو از ایران عنوان قهرمانی هفته دوم رقابت های تور تنیس زیر ۱۴ سال آسیا را از آن خود کردند.

به گزارش روابط عمومی هیئت تنیس استان تهران: آخرین روز رقابت های تور تنیس زیر ۱۴ سال آسیا در زمین های مجموعه ورزشی آزادی برگزار شد و تنیسورها برای کسب عنوان قهرمانی ۲ بخش دختران و پسران به مصاف یکدیگر رفتند.

در فینال انفرادی پسران ، رحمان از پاکستان و سهراب دکمه چین بار دیگر برای کسب عنوان قهرمانی به مصاف یکدیگر رفتند و در نهایت رحمان موفق شد با نتیجه ( ۱-۶ و ۰-۶ ) مقابل نماینده کشورمان به برتری برسد و عنوان قهرمانی را از آن خود کند. دکمه چین نائب قهرمان شد و حسینی و سید ماهان میر معزی نیز مشترکا در جایگاه سوم ایستادند.

در بخش انفرادی دختران نیز مهتا خانلو موفق شد با نتیجه (۵-۷ و ۲-۶ ) مقابل مشکات الزهرا صفی به پیروزی برسد و بار دیگر صاحب عنوان قهرمانی شود. صفی عنوان نائب قهرمانی را بدست آورد و درسا چراغی و فاطمه سادات زنجانی مشترکا سوم شدند.

همچنین پیش از این با برگزاری فینال دو نفره ، تکلیف نفرات برتر این بخش نیز مشخص شده بود.

هفته دوم مسابقات تور تنیس زیر ۱۴ سال آسیا از ۲۳ لغایت ۲۹ مرداد ماه با حضور ۶۸ تنیسور از کشورهای ایران، سوریه و پاکستان در زمین های مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار و با معرفی برترین ها به پایان رسید.

یاد آور می شود: سرداوری این دوره از رقابت ها بر عهده سینا ابراهیمیان داور نشان سفید کشورمان بود و علی تهرانی، حسام جعفر بیگی، اکبر سربازی، آزیتا ملک احمدی و مونا گل نبی امر قضاوت را بر عهده داشتند.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *