0

پیروزى تیم ملى ایران در روز نخست رقابت ها

تیم ملی تنیس کشورمان نخستین روز مسابقات تنیس دیویس کاپ را با پیروزی پشت سر گذاشت.
به گزارش روابط عمومی هیئت تنیس استان تهران : در حالی مرحله پلی آف رقابت های تنیس دیویس کاپ گروه دو آسیا و اقیانوسیه صبح امروز به میزبانی اصفهان آغاز شد که در نخستین دیدار مرحله انفرادی شاهین خالدان به مصاف فام مینح رفت. ست نخست این دیدار با نتیجه ۶ بر دو و ست دوم با نتیجه ۶ بر ۴  به سود خالدان به پایان رسید و در نهایت خالدان در ست سوم با نتیجه ۶ بر صفر حریف خود را از پیش رو برداشت تا نخستین دیدار بخش انفرادی به سود نماینده ایران به پایان برسد.
در حالی در دومین دیدار بخش انفرادی حمیدرضا نداف با نتیجه ۵ بر ۴ از حریف خود نگوئن هوانگ تین پیش بود که به دلیل مصدومیت بازیکن حریف این دیدار به سود ایران اعلام و ملی پوشان کشورمان در مجموع با نتیجه ۲ بر صفر روز نخست بازیها را به پایان رساندند.
در ادامه این مسابقات فردا ( ۱۹ فروردین ماه) و در دیدار بخش دو نفره،  اشکان شکوفی و امیروالا معدنچی با لی کیوک خانح و فان مینح مسابقه می دهند و در روز سوم و در دیدارهای انفرادی شاهین خالدان به مصاف نگوئن هوانگ تین می رود و حمیدرضا نداف نیز به رقابت با فان مینح می پردازد.
رقابت‌های جام دیویس در گروه ۲ آسیا و اقیانوسیه طی روز‌های ۱۸ تا ۲۰ فروردین‌ ماه سال ۹۶ در ورزشگاه ۲۲ بهمن اصفهان برگزار می‌شود.
تیم های ملی تنیس ایران و ویتنام برای بقاء در گروه دو آسیا و اقیانوسیه به مدت ۳ روز به مصاف یکدیگر می روند.
شاهین خالدان ، اشکان شکوفی، حمیدرضا نداف و امیروالا معدنچی ترکیب تیم ملی تنیس کشورمان در این رقابت ها را تشکیل می دهند.
پوینت گوپتا از هندوستان ، سرداور نشان نقره فدراسیون جهانی (ITF ) سرداوری این دیدار را بر عهده دارد.
یاد آور می شود: سعید احمدوند به عنوان سرمربی هدایت تیم ملی را بر عهده خواهد داشت ، قاسم کردی به عنوان سرپرست، فرشاد صفتی مدیر تیمهای ملی ، سیف الله بهزاد پور مربی تیم ملی و مصطفی عطایی به عنوان مربی بدنساز کادر فنی تیم ملی را تشکیل می دهند.
عکس از احسان جزینى – خبرگزارى صدا و سیما جمهورى اسلامى ایران

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *